Haber

Abb’den Destek Çağrısı: “Macunköy Metro Durağı Yakınındaki Belko Soğuk Hava Deposu ve Otopark Alanına Sıfır Ürün ve Gıda Yardımınız…

Ankara Büyükşehir Belediyesi (ABB), Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve Türkiye’nin 10 ilinde yıkıma yol açan iki ayrı depremin ardından başlatılan yardım kampanyasına destek çağrısında bulundu. ABB, “Sıfır mal ve gıda yardımlarınızı BELKO Soğuk Hava Deposu’na ve Macunköy Metro İstasyonu yanındaki otoparkımıza yönlendirebilirsiniz. Yaralarımızı her zaman birlikte saracağız” dedi.

ABB, Kahramanmaraş’ın Pazarcık ve Elbistan ilçelerinde meydana gelen ve birçok ilde yıkıma neden olan 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki depremlerin ardından depremzedeler için yardım toplamaya devam ediyor. ABB’den bugün yapılan duyuruda, kampanyaya destek olmak isteyen başkentli vatandaşlar, Toptancı Hali Gazi Mahallesi Hipodrom Caddesi No:16 ve Macunköy Metro 296’da bulunan Belko Soğuk Hava Depolarına ‘sıfır mal ve gıda yardımları’ bağışladı. Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Sokak. Karakola götürebilecekleri belirtildi. ABB’nin açıklaması şöyle:

“Sıfır mal ve gıda yardımlarınızı BELKO Soğuk Hava Deposu’na ve Macunköy Metro Durağı yanındaki otoparkımıza yönlendirebilirsiniz. Yaralarımızı birlikte saracağız.”

erdekajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu