Haber

ABD’li rapçi Türk fenomen tasarım ayakkabısını giydi, parasını göndermedi

Amerikalı rapçi Ronny J, sosyal medyadaki tasarım paylaşımlarıyla fenomen haline gelen Leventcan Ülkebay’a ulaşarak kendisine ayakkabı tasarlamasını istedi.

Genç fenomen, Amerikalı sanatçının Maltepe’deki atölyesindeki özel tasarım siparişini yaklaşık 2 haftada tamamlayarak Miami’ye kargoladı.

Parasını göndermedi, hakaretler yağdırdı

Kısa bir süre sonra ayakkabıyı satın alan Ronny J, fotoğraf çekip tasarımcı ayakkabısını sosyal medyada paylaştı ancak ayakkabının fiyatı olan 800 doları genç fenomene göndermedi.

Rapçi, Ülkebay’ın mesajla fiyat istemesi üzerine hakaretler yağdırdı.

“Önce ayakkabı istedi”

Yaşadıklarını anlatan Ülkebay, şunları söyledi: “İlk başta sevdiğim birinin ve ünlü birinin böyle bir sipariş vermesi beni çok sevindirdi. Ronny J’nin siparişini 2 haftada hevesle tamamladım. Bu süreçte ağırlıklı olarak iletişim halindeyiz. Başta fiyatta anlaştık. Fiyatı gönderdiğinde ayakkabıyı göndereyim dedim. Önce ayakkabıları göndermemi istedi. Ünlü olduğunu dikkate alarak gönderdim.

2 ay geçti ödeme yapılmadı

Kargo ücretini bile ödedim. Kargo geldi. Ronny J benim tasarladığım ayakkabıyı sosyal medyada paylaştı. Bir mesaj gönderdim ve kararlaştırılan 800 dolarlık numarayı göndermesini istedim, ancak mesajlarıma cevap vermedi. Bu durumu bir görsel yaparak sosyal medyada paylaştım. Yorum yaparak onu karalamaya çalıştığımı söyledi. Yaklaşık 2 aylık bir zamandı. Şimdi ödeme almadım. Emin ol, şu anda yapabileceğin bir şey yok.”dedim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu