Haber

Ankara’nın Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Şentepe’deki inşaatları inceledi.

Ankara’nın Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, yapımı devam eden Şentepe Kapalı Pazar Yeri ve Sosyal Tesisi’ni ziyaret etti.

Ankara’nın Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, bölgede devam eden inşaatları yerinde inceledi. Ziyaretlerde, dükkanlardan alışveriş yapan vatandaşlardan yoğun ilgi gören Yaşar’a mahalle sakinleri teşekkür etti. Daha sonra Şentepe’de faaliyet gösteren esnaflarla görüşmeye gelen Yaşar, dükkanlarını yeni açan esnaflara hayırlı işler dileyerek sohbet etti.

“25 bin gecekonduyu tarihe gömdük”

Tesisin Şentepe’nin en büyük yatırımı olduğunu söyleyen Başkan Yaşar, “Tesisimiz 8 bin 500 metrekare inşaat alanına sahip. İçerisinde çok amaçlı salon, Yenimahalle Meslek ve Hobi Kursları (YENİMEK) kurs merkezi, etüt merkezi, kütüphane yer alıyor. , ilçe birimi, karakol.pazar alanı,cami ve yemekhane bulunmaktadır.şentepe ilçemizin en kalabalık mahallesidir.getirdiğimiz imkanlarla mahallenin eğitim,sanat,kültür ve sağlık kalitesini artırdık Şentepe’ye, sağlık ocaklarımıza, kurs merkezlerimize. Yenimahalle’de 25 bin gecekondu defnettik. Yenimahalle herkesin yaşamaktan keyif aldığı bir yer. Şimdiye kadar ne dediysem hepsini yerine getirdim” dedi. – ANKARA

ihsangazi-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu