Haber

Elazığ Belediye Başkanı Şerifoğulları Hizmet İlkesi ve Gönüllü Belediyecilikle Geleceğe Adım Atmaya Devam Ediyor

Hizmet ve gönülden belediyecilik ilkesiyle geleceğe emin adımlarla yürüdüklerini belirten Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, “Mahalle fark etmeksizin insanı odaklı yürüttüğümüz hizmet serüveninde gece gündüz çalışıyoruz. Tüm ekibimizle birlikte Elazığ’ımız için daha nice yatırımları hayata geçirmek üzere, “Çalışmalarımıza aşkla devam ediyoruz” dedi.

11 Ana Başlıkta 100 Projeyi tek tek hayata geçiren Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, kente kazandırılan yatırımları ve devam eden çalışmaları yerinde görmek ve bilgi almak için incelemelerini sürdürüyor. Bu kapsamda Önder Şerifoğulları, medeniyetlerin merkezi Harput’a uzanan tarihi Huseynik Yolu’nun tamamlanan çalışmalarını inceledi.

Soruşturmanın ardından açıklama yapan Önder Şahin Şerifoğulları şunları söyledi; “Genç şehrimiz Elazığ’da tamamlanan ve devam eden çalışmalarımızı incelemeye devam ediyoruz. Bu kapsamda Harput ile Hüseynik (Ulukent) Mahalleleri arasında ulaşımı sağlayan ve yeni projeyle canlandırmayı ve turizme kazandırmayı hedeflediğimiz tarihi Şehir Yolumuzu inceledik. Gerçekleştirdiğimiz restorasyon ve rekreasyon çalışmalarıyla, yatırımlarla sadece aziz şehrimizi geleceğe taşımakla kalmıyor, aynı zamanda tarihi mirasında önemli bir yere sahip olan Elazığ’ın kültürel kimliğini de yaşatmaya devam ediyoruz. Tarihi miraslarımızdan biri olan Şehir Yolumuz üzerinde geçmişimizin izlerini gelecek nesillere yansıtıyor, bölgemizin cazibesine değer katıyoruz.Elazığ’ımız hakkında ne söylenir? ilkesiyle geleceğe doğru emin adımlarla yürüyoruz. Attığımız her sözde, her adımımızda aziz şehrimizi ve değerli vatandaşlarımızı düşünerek iş, hizmet ve gönülden belediyecilik… İnsan odaklı yürüttüğümüz hizmet serüvenimizde mahalle fark etmeksizin tüm ekibimizle birlikte çalışacağız. Elazığ’ımız için daha nice yatırımları hayata geçirmek üzere geceyi kutluyoruz. “Elazığ’a duyduğumuz sevgiyle gece gündüz demeden çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi. – ELAZIĞ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu