Haber

Yasak Elma’nın Ender’i derin dekolteli elbisesiyle beğen butonuna bastı! “Gece ateşi”

11 Kasım 1973 İstanbul doğumlu Şevval Sam, Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Bölümü’nden mezun olmuştur.

1993-1999 yılının ortalarında Beşiktaş’ın eski futbolcusu Metin Tekin lakaplı ‘Sarı Fırtına’ ile evlenen ve Tarık Emir adında bir erkek çocuğu dünyaya getiren Sam, sesiyle herkesi büyüledi.

Şarkıları ve sesiyle herkesin sevdiği bir sanatçı haline gelen Sam, özellikle Karadeniz müziğine olan yakınlığıyla dikkatleri üzerine çekti.

Kazım Koyuncu ile tanıştıktan sonra Karadeniz müziklerini kapsayan bir albüm hazırlayan Sam, 6 sezondur FOX’un efsane dizisi Yasak Elma’da yer almaktadır.

Eda Ece ile başrolü paylaşan oyuncu Yasak Elma dizisinde Seçkin Çelebi karakterine hayat vermektedir. Şarkıcılığı kadar oyunculuğuyla da beğeni toplayan Sam, akıllarda Seçkin olarak kaldı.

Bu karakter sayesinde daha çok tanınan Sam, konser çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Hoş isim hem gücüyle hem de müziğiyle şehir şehir gezerek bir müzik ziyafeti yaşatıyor.

Şevval Sam büyüledi

Sahneye çıkmak için durmayan Şevval Sam, hoşluğuyla görenleri adeta mest ediyor. Kırmızı elbisesiyle büyüleyen oyuncu, o anları görüntüye dönüştürerek Instagram hesabından yayınladı.

Enerjisiyle dikkat çeken Sam, kırmızı elbisesi ve makyajıyla herkesten tam not aldı. Güzel ismin hayranları sosyal medyada gündeme getirdikleri Sam için övgü dolu yorumlar yaptı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu